Помер Феодосій Великий

17 січня 395 року в Медіолані у віці 48-и років помер Феодосій I Великий, останній правитель єдиної Римської імперії, фанатичний борець з язичництвом, який зробив християнство державною релігією, заборонив Олімпійські ігри і з мовчазної згоди якого були зруйновані шедеври елліністичної архітектури.
Володимир Лук'янюкРелігія
Переглядів 22Kчитати 4 хв.
bookmark_border

Останній московський Рюрикович на престолі

17 січня 1598 року у Москві на 41-у році життя помер цар Федір Блаженний, третій син Івана Грозного і останній представник московської гілки династії Рюриковичів на царському троні.
Володимир Лук'янюкНова історія
Переглядів 32Kчитати 2 хв.
bookmark_border

Переворот на Гаваях

17 січня 1893 року група американських власників цукрових плантацій під керівництвом Сенфорда Доула скинула владу гавайського монарха королеви Ліліукалані і сформувала новий уряд на чолі з Доулом.

Переглядів 16Kчитати 2 хв.
bookmark_border

«Сухий закон» у США

17 січня 1920 року у США почав діяти закон, що «забороняв виробництво, продаж і транспортування алкогольних напоїв», введений 18-ю поправкою до конституції країни.
Володимир Лук'янюкІнтербелум
Переглядів 13Kчитати 2 хв.
bookmark_border

Зникнення Рауля Валленберга

17 січня 1945 року у зайнятому радянськими військами Будапешті зник шведський дипломат Рауль Валленберг, який врятував життя тисячам угорських євреїв.
Яна ПримаченкоОсобистості
Переглядів 17Kчитати 4 хв.
bookmark_border

Вбивство Євгенія Кушнарьова

17 січня 2007 року внаслідок нещасного випадку під час полювання в районній лікарні міста Ізюм помер народний депутат Верховної Ради України V скликання, голова Комітету Верховної Ради з питань правової політики та заступник голови фракції Партії регіонів Євгеній Кушнарьов.
Яна ПримаченкоНаш час
Переглядів 12Kчитати 4 хв.
bookmark_border