Правила життя
Правила
життя Муаммара Каддафі
Братський Вождь Лівії Муаммар Каддафі (13 вересня 1942 - 20 жовтня 2011). Лівійський революціонер, прихильник арабського націоналізму і арабського соціалізму, розчарувавшись в яких, висунув власну теорію суспільного устрою, що базується на принципах прямої народної демократії, місцевих звичаях і релігії.
10255
Правила життя
Є тільки одна релігія - іслам. Всі хто вірить у щось інше - просто невдахи.

Люди будуть відсталими, доки не зможуть спілкуватися однією мовою.

Бокс і різні види боротьби свідчать, що людство ще не остаточно позбулося пережитків варварства.

Якби не було електрики, ми б дивилися телевізор у темряві.

Тій нації, чий національний дух зломлено, судилося лежати в руїнах.

Спонукати жінку виконувати чоловічу роботу - значить зазіхати на жіночність, відпущену їй природою задля необхідності продовження життя.

Поміщати дітей в дитячі садки проти їх волі - означає порушувати їх природне право на вільне переміщення.

Людина, як фізична особа, повинна мати свободу самовираження і навіть будучи божевільною мати право вільно висловлювати своє божевілля.

Свобода людини неповна, якщо її потребами керують інші. Прагнення до задоволення потреб може вести до поневолення людини людиною, експлуатація також породжується потребами. Задоволення потреб - реально існуюча проблема, і, якщо не сама людина управляє своїми потребами, виникає боротьба.

Держава - це штучне політичне, економічне, а іноді і військове утворення, ніяк не пов'язане з поняттям людяності і не має до нього ніякого відношення.

Якщо людське суспільство стане коли-небудь суспільством без сім'ї, воно буде суспільством волоцюг і уподібниться штучній рослині.

За великим рахунком, праця за зарплату нічим не відрізняється від рабства. В соціалістичній державі людина не має права здавати в оренду іншій людині свою машину, тому що таким чином він маніпулює його потребами.

Авраам Лінкольн був людиною, яка створила себе самостійно, без будь-якої допомоги ззовні і від інших людей. Я теж іду по шляху цієї боротьби. Я бачу багато подібностей між ним і собою.

Ніщо не принесло б мені більше задоволення ніж вигнання США з Лівії. Але хто тоді буде видобувати нашу нафту? Чорт би забрав Америку.

Америка буде знищена зсередини сіоністським лобі. Вона не розуміє цього і не помічає. Америка вже почала занепадати. Рано чи пізно сіонізм знищить її.

Тероризм - доконаний факт і дійсність. І найнебезпечніше - це те, що люди, які займаються ним, вважають його виправданим.

Диявол полягає в капіталізмі, в диктатурі. Все це - диявольські сили, які намагаються поставити людину під свій контроль.

За своєю суттю партія виникає для представлення інтересів народу. Надалі керівництво партії стає представником інтересів членів партії, а потім партійний лідер робиться представником інтересів партійного керівництва. Цілком очевидно, що гра в партію - це святенницький фарс, одягнений у форму демократії, але по суті побудований на егоїзмі і деспотизмі, в основі якого лежить маніпулювання, трюкацтво і політиканство. Цим підтверджується, що партійна система є сучасне знаряддя диктатури. Партійна система є відвертою, неприхованою формою диктатури.

Я не диктатор, який здатний закрити Facebook. Я просто посаджу до в'язниці всіх, хто зайде на цей сайт.

Я міжнародний лідер, наставник усіх правителів Арабського світу, король королів Африки та імам всім мусульман. Мій міжнародний статус не дозволяє мені опускатися на нижчий рівень.

Я переконаний, що рішення ізраїльсько-палестинського конфлікту можливе лише при створенні демократичної держави для євреїв і палестинців. Державу можна назвати Палестиною, Ізраілестіною або як їм буде завгодно. Це фундаментальне рішення. При будь-якому іншому сценарії єврейський народ буде знищений в майбутньому, оскільки палестинці сильніше.

Я побоююся, що Барак Обама, який має комплекс меншовартості через свій чорний колір шкіри, в результаті може вести себе гірше ніж білі. Це трагічно. Ми повинні сказати йому: пишайся тим, що ти чорний і знай, що вся Африка підтримує тебе.

У Європі сьогодні мешкають 50 мільйонів мусульман. У нас є вже цілий ряд свідчень перемоги ісламу на континенті. Без мечів, рушниць і насильства за кілька десятиліть Європа повністю ісламізується.

Чесно кажучи, я дуже хотів би піти, але від мене це вже не залежить. Якби я був королем або президентом, все було б інакше. Але я - революціонер.

Я ніколи не залишу землю лівійську, буду битися до останньої краплі крові і помру тут зі своїми праотцями як мученик. Каддафі не простий президент, щоб йти, він - вождь революції і воїн-бедуїн, що приніс славу лівійцям. Ми - лівійці - вели опір проти США і Великобританії в минулому і не здамося зараз.

Я ніколи не покину цю землю і помру як мученик. Я не підкорюся. Муамар залишиться Лідером Революції до кінця часів.

Якщо смерть - чоловік, то слід чинити опір йому до кінця, а якщо жінка, то слід в останній момент поступитися їй.

Дивіться також

Переворот у Лівії

1 вересня 1969

Загибель Муаммара Каддафі

20 жовтня 2011