Цей день в історії
сьогодні
Заголовки
arrow_right
Хронологія
Рубрики
Регіони
всі статтінові статтіпопулярні статтівипадкова стаття
Правила життя
Подкасти
ЗНО
Ще
arrow_right
Моя історія
Підтримати
Цей день в історії
menu
toggle_off
Правила життя
Правила
життя Микити Хрущова
Радянський політик Микита Сергійович Хрущов (17 квітня 1894 - 11 вересня 1971). Обіймав вищі партійні і державні посади СРСР після смерті Йосифа Сталіна, виступивши із засудженням його репресивних дій і за лібералізацію багатьох аспектів внутрішнього життя країни. Був усунутий від влади в 1964 році в результаті змови вищого керівництва КПРС, на пенсії написав мемуари, таємно вивезені і опубліковані на Заході.
4119
Правила життя
Наші цілі ясні, завдання визначені! За роботу, товариші!

Нинішнє покоління радянських людей житиме при комунізмі!

Коли справа доходить до боротьби з імперіалізмом, ми всі сталіністи.

Я переконаний, що американська свиня і радянська можуть разом співіснувати, але в питаннях ідеології мирне співіснування неможливе.

Берлін - яєчко Заходу. Коли я хочу, щоб Захід кричав, я стискаю Берлін.

Пам'ятаю, президент Кеннеді якось сказав, що ракетний потенціал Сполучених Штатів достатній, щоб знищити Радянський Союз два рази, а Радянський Союз може знищити Сполучені Штати лише один раз. Він абсолютно правий. Ми задоволені, що маємо можливість покінчити із США за один раз. Нам цього достатньо, ми не кровожерні люди.

Тільки через мирне співіснування, підкріплене роззброєнням, йде стовпова дорога до міцного миру, до позбавлення людства від кошмару винищувальних світових воєн.

Ми ніколи не приймемо Аденауера як представника Німеччини. Якщо зняти з нього штани і подивитися на його дупу, то можна переконатися, що Німеччина розділена. А якщо поглянути на нього спереду, то можна переконатися в тому, що Німеччина ніколи не підніметься.

Подобається вам чи ні, але історія на нашому боці. Ми вас закопаємо!

Якось я сказав "Ми вас закопаємо!" і мене неправильно зрозуміли. Звичайно, ми вас не закопаємо лопатою. Ваш власний робітничий клас вас закопає.

Ви - мужики чи підараси прокляті? Як ви можете так писати? Є у вас совість? Хто автор?

Немає благороднішого і вищого завдання, ніж завдання, що стоїть перед нашим мистецтвом, - закарбувати героїчний подвиг народу-будівника комунізму.

Політики скрізь однакові. Вони обіцяють побудувати мости навіть там, де немає річок.

Я розумію, що ви, як єврейка, розглядаєте це питання з суб'єктивної точки зору. Але ми об'єктивні: євреї в минулому зробили чимало гріхів щодо українського народу. Народ ненавидить їх за це. На нашій Україні євреї нам не потрібні. І, я думаю, для українських євреїв, які пережили спроби Гітлера винищити їх, було б краще не повертатися сюди. Краще б вони поїхали в Біробіджан... Тут Україна. І ми не зацікавлені в тому, щоб український народ тлумачив повернення радянської влади, як повернення євреїв.

Якщо ви живете серед вовків ви повинні діяти, як вовк.

Хто вдарить нас по щоці, тому ми голову відірвемо.

Якщо ви живете серед собак, завжди тримайте при собі палицю. Вони думатимуть, що вона для того, щоб почесати зуби, хоча насправдіі вона для того, щоб бити їх.

Якщо ви будете підкладати мені їжаків, я підкладу під вас дикобразів.

Ви думаєте, що коли представники двох діаметрально протилежних точок зору потиснуть один одному руку, протиріччя між ними зникають? Що це за марення?!

Чим більше бомбардувальників, тим менше голубів миру.

Якщо ви не можете піймати райську птицю, краще обмежитись звичайною куркою.

Економіка - це така штука, що не дуже зважає на ваші бажання.

Працівники статистичного управління з лайна можуть кулі лити.

Розум людини творить сьогодні чудеса. Завтра в галузі науки і техніки відкриються ще більш безмежні перспективи. Мова йде про те, щоб великі наукові досягнення нашого століття служили б на благо народів.

Що значить вірити у свої сили? Це означає володіти хорошими знаннями.

Чим більше і гостріше ми будемо критикувати наші недоліки і помилки людей, які заражені всякого роду пережитками минулого, тим швидше ми будемо витравляти з нашого середовища, з нашого здорового організму все те, що заважає нам ще успішніше рухатися вперед по шляху будівництва комунізму.

Хто здатен і може працювати, але не працює, той обкрадає тих, хто працює, тобто живе за рахунок тих, хто створює матеріальні і духовні цінності. Треба створити атмосферу суспільної нетерпимості до тих, хто нехтує працею.

Коли ми згадуємо Бога, це лише звичка.

Від саксофона до ножа - один крок!

Існує дві думки - одна моя, інша дурна.

Нагороди отримувати приємно. Вони прикрашають людину.

Мої руки до ліктів в крові. Це найстрашніше, що лежить в моїй душі.

Головне я вже зробив... Хіба кому-небудь могло примаритися, що ми можемо сказати Сталіну, що він нас не влаштовує, і запропонувати йому піти у відставку?

«цей день в історії» у
Telegram
«цей день в історії» у
Telegram

arrow_upward