Правила життя
Правила
життя Адольфа Гітлера
Німецький політик Адольф Гітлер (20 квітня 1889 - 30 квітня 1945). Як один з ідеологів націонал-соціалізму і рейхсканцлер Німеччини з 1933 року став ініціатором відродження тоталітарної Третьої Німецької імперії, яка задля гегемонії в Європі розв'язала Другу світову війну.
12928
Правила життя
Я прийшов у цей світ не для того, щоб зробити людей кращими, а для того, щоб використовувати їх слабкості.

Хто хоче жити, той зобов'язаний боротися, а хто не захоче чинити опір у цьому світі вічної боротьби, той не заслуговує права на життя.

Люди бувають схильні приносити жертви лише тоді, коли вони в очікуванні успіху, а не тоді, коли безцільність цих жертв очевидна.

Нікого не любити - це найбільший дар, який робить тебе непереможним, так як нікого не люблячи, ти позбавляєшся найстрашнішого болю.

Перед лицем великої мети ніякі жертви не видадуться занадто великими.

Одна геніальна ідея важливіша, ніж ціле життя, заповнене бюрократичною роботою.

Симпатії людей легше завоювати усним, ніж друкованим словом. Кожен великий рух на землі зобов'язаний своїм зростанням великим ораторам, а не великим письменникам.

За ким молодь, за тим і майбутнє.

За себе і за всіх справжніх націонал-соціалістів я скажу: для нас існує тільки одна доктрина - народ і вітчизна.

Світські школи неприпустимі, так як в таких школах немає релігійного навчання, а загальне моральне навчання без релігійної основи грунтується на порожнечі; отже, виховання особистості та релігія повинні грунтуватися на Вірі. Нам потрібні віруючі люди.

Совість - жидівська вигадка. Щось на зразок обрізання.

Євреї винуваті в тому, що зруйнувано греко-римський світ. Раніше слова використовувались для вираження думки; а вони використовували слова для маскування думки.

Ми не потерпимо нікого в наших рядах, хто нападає на ідеї християнства ... фактично, наш рух - християнський.

Я відкидаю християнство, тому що воно - породження юдейства, тому що воно інтернаціоналістичне і тому що воно проповідує мир на землі.

Я звільняю людей від обтяжливих обмежень розуму, від брудних і принизливих самокатувань химери, іменованої совістю і мораллю, і від претензій на свободу та особисту незалежність, до яких доростають лише небагато хто.

Інтелігенція - це покидьки нації.

Кожен художник, який зображує небо зеленим, а траву блакитною, має бути підданий стерилізації.

Расове питання ключове не тільки у світовій історії, а й, загалом, у людській культурі.

Виховати широкі маси народу в національному дусі можна тільки шляхом підняття їх соціального рівня.

Вищою метою людства є ні в якому разі не збереження даної державної форми або тим більше даного уряду, а збереження народного начала.

Навіщо нам націоналізувати банки, заводи? Ми націоналізуємо людей.

Тільки фанатичний натовп легко керований.

Ніколи ще в історії жодна держава не була створена шляхом мирної господарської діяльністі.

Чим грандіозніше брехня, тим легше їй готові повірити. Особливо, якщо її повторювати знову і знову.

Якщо говорити неправду досить довго, досить голосно і досить часто, люди почнуть вірити.

Якщо ви хочете завоювати любов народних мас, говоріть їм найбезглуздіші і грубі речі.

Поки я керую партією, вона не буде дискусійним клубом для безрідних літераторів і салонних більшовиків.

Права людини нищать права держави.

Якщо свободі не вистачає зброї, ми повинні компенсувати її волею.

В решті-решт завжди перемагає тільки інстинкт самозбереження. Під тиском цього інстинкту вся так звана людяність, що є тільки виразом чогось середнього між дурістю, боягузтвом і зарозумілістю, тане як сніг на весняному сонці.

Якби люди залишилися жити в раю, вони б згнили. Людство стало тим, чим воно є, завдяки боротьбі. Війна - природна і буденна справа. Війна йде завжди і всюди. У неї немає початку, немає кінця. Війна - це саме життя. Війна - це відправна точка.

Тільки безідейні і недоумкуваті люди можуть вважати, що ті чи інші державні кордони на нашій землі є чимось навіки непорушним і не підлягають змінам.

Коли ми створимо Велику Німеччину, про нас можуть думати все що завгодно. У нас немає ніякої необхідності чіплятися за буржуазні поняття честі і морального обличчя. Нехай цим займається «виховане» дворянство. Те, що воно роблять, винувато приховуючи від інших, ми робимо з чистою совістю.

Якщо справа дійде до війни, то її результатом буде не більшовизація світу і не перемога єврейства, а знищення єврейської раси в Європі.

Переможця ніхто не спитає, правду він говорив чи ні. При розв'язанні та веденні війни грають роль не питання права, а перемога.

Під керівництвом рейху, Європа швидко стала б єдиною. Після того, як єврейська отрута буде ліквідована, уніфікація була б легкою справою.

Якщо наша наука не може обійтись без євреїв, то ми пару років обійдемось без науки.

Мої християнські почуття вказують мені, що мій Господь і Спаситель - борець. Вони вказують на людину, яка одного разу, будучи самотньою і оточеною нечисленними послідовниками, розпізнала справжню сутність євреїв і закликала людей до боротьби проти них, і Він (правда Божа!) був найбільшим не тільки в стражданні, але й у боротьбі.

Найважчий удар, якого коли-небудь заазнавало людство, - це прихід християнства. Більшовизм - це позашлюбне дитя християнства.

Найстрашнішим прикладом у цьому відношенні є Росія, де євреї у своїй фанатичній дикості знищили 30 мільйонів чоловік, безжально перерізавши одних і піддавши нелюдським мукам голоду інших, - і все це тільки для того, щоб забезпечити диктатуру над великим народом за невеликою купкою єврейських літераторів і біржових бандитів.

Якщо яка-небудь країна, подібно Росії, відгороджується від усього світу, то лише з метою позбавити своїх громадян можливостей для порівняння.

Якщо нам не вдасться завоювати світ, ми повинні увергнути у знищення разом з нами півсвіту.

Для мене існує дві можливості: або домогтися повного здійснення своїх планів, або зазнати невдачі. Доб'юся - стану одним з найбільших в історії, зазнаю невдачі - буду засуджений, відкинутий і проклятий.

Життя не пробачає слабкості.

Життя - це черга за смертю, але деякі лізуть без черги.

На світі живуть всемогутні люди і немічні, бідні і багаті, але їх трупи смердять однаково.

Дивіться також

Пивний путч

9 листопада 1923

Гітлер репетирує промову

1925

Адольф Гітлер — канцлер Німеччини

30 січня 1933

Початок переділу Європи

7 березня 1936

Гітлер в Парижі

23 червня 1940

Остаточне вирішення «єврейського питання»

20 січня 1942

Самогубство Адольфа Гітлера

30 квітня 1945