сьогодні
Заголовки
arrow_right
Хронологія
Теми
Регіони
нові статтіпопулярні статтівсі статті
Правила життя
ЗНО
Ще
arrow_right
Моя історія
Підтримати
search menu
Правила
життя Барака Обами
Американський політик Барак Обама (4 серпня 1961). Перший в історії США глава держави афроамериканського походження - обраний у 2008 році 44-м президентом від Демократичної партії, наступного року року отримав Нобелівську премію миру «за екстраординарні зусилля у зміцненні міжнародної дипломатії і співпраці між людьми» і в 2012-у був переобраний на другий президентський термін.
1964
Правила життя
Коли я ріс, то досить багато часу проводив у білому оточенні і виробив свою тактику, такий собі трюк. Білі були абсолютно задоволені, поки ти був ввічливий, посміхався і не робив різких рухів. Вони відчували щось більше, ніж задоволення, - вони відчували полегшення: такий приємний сюрприз - зіткнутися з молодим чорношкірим, у якого хороші манери і який не здається постійно озлобленим.
Злість афроамериканців не завжди продуктивна. Дуже часто вона відволікає увагу від вирішення справжніх проблем. Але ця злість - справжня. Ця злість - дуже потужна. Якщо просто зробити вигляд, що вона зникла, якщо винести їй вердикт, не розібравшись в її коренях, це тільки розширить прірву нерозуміння, яка існує між расами.
Я припинив згадувати про те, що моя мати біла, років у дванадцять або тринадцять, коли зрозумів, що так я підлещуюся до білих.
Я людина, яка живе звичайним життям, і так трапляється, що я людина, яка робить помилки. І питання в тому, що ти визнаєш свої помилки і вчишся на своїх помилках. Тому я можу сказати, що я вдячний своїм помилкам за можливість вчитися.
Будучи проти тих, хто представляє ринок єдиним рішенням будь-яких економічних проблем, ми починаємо заважати застосуванню ринкових принципів і там, де це необхідно. Чинячи опір посиленню церкви, ми прирівняли терпимість до майже повного виключення релігії з життя суспільства.
Політика стала такою запеклою і упередженою, настільки просоченою грошима та впливом, що ми не можемо зайнятися серйозними проблемами, що вимагають рішення. І це перше, що потрібно змінити.
Жодна країна не повинна відмовляти людям у праві на свободу слова або свободу віросповідання. Також жодна країна не повинна позбавляти людей їхніх прав через тих, кого вони люблять. Тому ми виступаємо за дотримання прав геїв і лесбіянок в усьому світі.
Америка друг кожної нації і кожного чоловіка, кожної жінки і кожної дитини, яка прагне до мирного й гідного майбутнього, і ми готові вести світ вперед знову.
Обережніше з тим, що ви постите на Facebook. Що б це не було, це ще спливе у вашому житті.
Я занадто публічний. Порівняно зі мною Періс Хілтон - просто монашка-відлюдниця.
Зміни не настануть, якщо ми будемо чекати допомоги від когось іншого або чекати потрібного моменту. Чекати потрібно тільки самих себе. Ми самі і є ті зміни, які нам потрібні.
Якщо Ви йдете вірним шляхом і будете продовжувати по ньому йти, то в кінцевому рахунку досягнете успіху.
Найголовніше в політиці - не стати циніком.

Дивіться також

© 2001-18
info_outline
format_color_fill

arrow_upward

Set-Cookie: myHIS=sisnpID%3A%3A1544761499%26expires%3A%3AFri%252C%2B31-Dec-2025%2B00:00:00%2BGMT; expires=Fri, 31-Dec-2025 00:00:00 GMT; path=/; domain=www.jnsm.com.ua;