Фотоісторії
Черчілль у Берліні
Травень 1945 року. Прем'єр-міністр Великобританії Вінстон Черчілль сидить на одному із крісел, винесених з бункера Адольфа Гітлера в Берліні.
Черчілль з дочкою
Травень 1943 року. Вінстон Черчілль з дочкою Мері в Лондоні. Мері Спенсер-Черчілль, наймолодша дочка прем'єр Великобританії і його дружини Клементини, під час Другої світової війни служила в допоміжній територіальній службі підтримки зенітних батарей в Лондоні, Бельгії та Німеччині. Вона померла 1 червня 2014 року у віці 91 року.
Черчілль на борту «Принца Вельського»
9 серпня 1941 року. Прем'єр-міністр Великобританії Вінстон Черчілль на борту лінкора «Принц Вельський», що прибув до затоки Арджентія (Ньюфаундленд), з корабельним котом Блекі перед посадкою на американський есмінець «МакДугалл», пришвартований до лінкора, яким мав відплисти на таємну зустріч з президентом США Франкліном Рузвельтом. Вони мали обговорити питання спільної боротьби проти Німеччини і умовою своєї допомоги Британії США поставили вимогу розпуску її колоніальної імперії, утворення системи загальної безпеки і роззброєння агресивних країн. Черчілль був змушений погодитися на звільнення колоній «за вільно висловленим бажанням зацікавлених народів», що знайшло своє відображення у підписаній 14 серпня 1941 року американо-британській «Атлантичній хартії». Лінкор «Принц Вельський» разом із 513-а членами екіпажу та котом був потоплений японцями у бою в Південно-Китайському морі 10 грудня 1941 року, через три дні після японської атаки на Перл-Харбор.
Вінстон Черчілль
1548
ОсобистостіНовітня історіяЄвропа

Дивіться також

Вінстон Черчілль

Підбірка