Фотоісторії
Січень 1972 року. 20 червня 1970 року брати Девід і Джон Кунст з містечка Васека (штат Міннесота) вирушили у пішу кругосвітню подорож, яка завершилась 5 жовтня 1974 року. Під час перебування в Афганістані від рук бандитів загинув Джон, а Девід був поранений і продовжив подорож з іншим братом Пітером. На фото — Девід Кунст в Ірані.
Фото © David Kunst
1971 рік. До Європи Девід і Джон Кунст добрались з Нью-Йока пароплавом і продовжили подорож півднем Європи — в Монако вони зустрічались із принцесою Грейс, в Італії — з Туром Хеєрдалом. На фото — Пітер і Девід (справа) Кунст у Венеції.
1974 рік. В Австралії поблизу міста Перт здох мул Кунстів і довезти їх візок допомогла шкільна вчителька Дженні Семюел, з якою Джон одружився наступного року. На честь першої задокументованої кругосвітньої подорожі губернатор Міннесоти оголосив 21 лютого (день, коли загинув Джон) Днем братів Кунст, а в 2004 році в їх рідному містечку зявилась памятна табличка "Каледонія — Місце народження мандрівників Девіда, Пітера та Джона Кунстів, які обійшли Землю".
Перша кругосвітня піша подорож
3734
Людина і суспільствоРозваги і дозвілляНовітня історія Холодна війнаАмерикаАзіяАвстралія

Дивіться також

Перша кругосвітня піша подорож

5 жовтня 1974
Месопотамія
ВІД ПЕРШИХ ГРОМАД ДО ПЕРШОЇ ІМПЕРІЇ