Bee Gees — лауреат «Греммі»
16 лютого 1979 року австралійська група Bee Gees отримала нагороду "Греммі" за альбом "Saturday Night Fever", визнаний кращим в 1978 році. В кінці 1977-го і у 1978-у році Bee Gees домінував у британських та американських чартах, і три пісні з альбому "Saturday Night Fever" одна за одною виходили на перше місце хіт-парадів Великої Британії та США. На обкладинці: Моріс, Робін і Баррі Гібб, 1998 р.
11807
Читати 3 хв.
Читати пізніше
До обраного
reply

Брати Баррі, Робін і Моріс Гібб почали виступати разом в кінці 1950-х років і записали перший професійний диск в 1962 році, коли Баррі, старшому, було 15 років, а його братам-близнюкам — по 13. Протягом наступних п'яти років вони випустили дві платівки з власними піснями, стали зірками на австралійському телебаченні, але справжня слава до них прийшла в 1967-у, коли вони переїхали до Англії, де до тріо приєднались ударник Кон Петерсон, басист Вінс Мелуні і менеджер Роберт Стігвуд; у цьому складі вони записали чотири хіта — "To Love Somebody" (1967), "Holiday" (1967), "Words" (1968), "I've Got to Get a Message to You" (1968), які зробили їх знаменитими в усьому світі.

Однак, в 1969 році між братами виникла суперечка і група розпалась — Робін розпочав сольну кар'єру, а Баррі та Моріс почали виступати дуетом. У середині 1970-х років брати возз'єднались, знайшли нового продюсера, переїхали до Майямі і, принципово змінивши стиль на ритм-енд-блюз у фальцетному виконанні, записали до фільму "Лихоманка суботнього вечора" саундтрек, який був проданий у вигляді окремої платівки в кількості 30 мільйонів примірників. У 1977 і 1978 роках четвертий з братів Гібб, 18-літній Енді, у також займав вищі рядки хіт-парадів з піснями "I Just Want to Be Your Everything" і "Love Is Thicker than Water", написаних для нього старшими братами.

На кінець 1979 року Bee Gees мали п'ять платинових альбомів і понад двадцять синглів-хітів, що входили до десятки кращих по обидва боки океану. В цей час група знову розпалась, брати зайнялись сольними кар'єрами і об'єднались лише в 1987 році. Записаний ними альбом "E-S-P" повністю провалився у США, проте став хітовим практично в усіх інших країнах світу. Однак після смерті у 1988 році 30-літнього Енді від сердечного удару, спричиненого надмірними дозами алкоголю і наркотиків, Bee Gees припинили роботу взагалі і лише через чотири роки почали писати пісні для інших виконавців, включаючи таких зірок, як Кенні Роджерс, Даєна Росс та Барбра Стрейзанд.

За більш, ніж тридцятилітній період роботи група Bee Gees записала 9 хітів, що ставали №1 у США (більше, ніж будь-яка інша група за виключенням Beatles і Supremes) і була удостоєнна вищих міжнародних нагород, серед яких Lifetime Achievement American Music Awards, Brit Awards, German Bambi Awards, Australian Record Industry Awards і World Music Awards.

Друк 1
«Цей день в історії» © 2001-24. Текст статті поширюється за ліцензією «Creative Commons Із зазначенням авторства 4.0 Міжнародна (CC BY 4.0)» і з обов'язковим активним гіперпосиланням на дану вебсторінку.

Коментарі

Головні події 16 лютого

Битва над Серетом

1154
#ЦейДень

Все про 16 лютого

Події, факти, персоналії

Незалежність Литви

1918
headset

Померла Віра Холодна

1919