search
close
search
Шуканий термін: інтерфейс
Результатів: 4
Інтерфейс (англ. interface — перегородка): 1. Сукупність засобів, методів і правил, що забезпечують взаємодію пристроїв обчислювальної системи, програм та (або) користувача. 2. Сукупність описів і узгоджень про процедуру передачі управління в підпрограму та повернення в вихідну програму.

Дивіться також:

Бот: 1. Спеціальна програма, яка за заданим розкладом або автоматично виконує певні дії через ті ж інтерфейси, що і звичайний інтернет-користувач. Призначені для виконання одноманітних і повторюваних процедур з максимальною швидкістю і точністю 2. перен. користувач, який із зловмисних міркувань бере участь у чатах і форумах.

Консоль: 1. Виступ у стіні будинку, що підтримує карниз, балкон, архітектурні прикраси тощо. 2. Опорна конструкція, балка чи ферма, закріплена одним кінцем, що підтримує частини будівлі чи інші предмети, що виступають. 3. Колонкова, пересувна підставка для статуеток, квітів і т. ін. 4. Пристрій для інтерактивного введення-виведення інформації, приєднаних до комп'ютера безпосередньо. 5. Програмне забезпечення, що реалізує текстовий інтерфейс для управління комп'ютером. 6. Безстроковий борговий інструмент (цінний папір), з періодичними фіксованими купонними платежами, що не має терміну погашення і за яким не проводиться погашення номінальної вартості цінного паперу.

Шпалери: 1. Оздоблювальний матеріал у вигляді полотна в рулоні, який кріпиться до поверхні стіни чи стелі за допомогою клею. 2. Зображення в якості тла робочого стола в операційних системах з графічним інтерфейсом. 3. Рами, до яких кріплять дерева або кущі для надання їм з декоративною метою певної форми.

Алфавітний покажчикНові статтіБлокнот
Останні переглянуті
Випадкова стаття
ПравописПро словникУвійти
«Словник іншомовних слів»
© Володимир Лук'янюк, 2001-24