Убивство
Джанні Версаче
15 липня 1997 року біля входу до свого дому в Маямі застрелено відомого італійського кутюр'є 51-літнього Джанні Версаче. Вбивця Ендрю К'юнанен вистрілив два рази в голову Версаче і зник. Його було знайдено мертвим через вісім днів. На обкладинці: Джанні Версаче
14227
Читати 2 хв.
Читати пізніше
До обраного
reply

До весни 1997 року К'юнанен не мав ніяких кримінальних конфліктів із законом. Перше своє вбивство заради розваги він учинив в 27 квітня 1997 року в Міннеаполісі, де вбив Джеффрі Тейла, нового партнера свого попереднього коханця Дейвіда Медсона, котрого згодом також вбив і викрав його Jeep Cherokee. Через два дні в Чикаго К'юнанен познайомився з фінансистом Лі Мігліном, під час сварки побив його до смерті і викрав Lexus потерпілого. 9 травня К'юнанен кинув машину Мігліна в Нью-Джерсі і убив Вільяма Різа, сторожа кладовища в Пеннсвіллі, викравши його пікап.

В цей пошуком К'юнанена вже займалось ФБР, але 11 липня він без якихось ускладнень добрався до Майямі. Незважаючи на те, що про появу К'юнанен в місті у поліцію заявив один із співробітників забігайлівки, що впізнав його по фото, продемонстрованому по телебаченню, знайти К'юнанена вчасно не вдалося. Через чотири дні він здійснив чергове вбивство — застрілив Джанні Версаче на порозі його власного будинку. Хоча і К'юнанен і Версаче не приховували, що являються гомосексуалістами і обертались в одних колах, поліції не вдалося встановити чи були вбивця і жертва знайомими і які мотиви злочину.

23 липня тіло К'юнанена було знайдене в кількох кварталах від дому Версаче, в двоповерховому човні-будинку, де вбивця мешкав останій час — він застрілився з того самого пістолета, котрим було вбито двох його жертв. Ніякої передсмертної записки К'юнанен не залишив.

Джанні Версаче був похований біля озера Комо, в саду вілли Фонтанелла, але після продажу останньої російському олігархові прах кутюр'є був перенесений до Мілана.

Друк 1
«Цей день в історії» © 2001-24. Текст статті поширюється за ліцензією «Creative Commons Із зазначенням авторства 4.0 Міжнародна (CC BY 4.0)» і з обов'язковим активним гіперпосиланням на дану вебсторінку.

Коментарі

Дивіться також

Головні події 15 липня

Смерть Володимира Великого

1015
#ЦейДень

Все про 15 липня

Події, факти, персоналії

Взяття Єрусалиму хрестоносцями

1099

Грюнвальдська битва

1410

Відставка Християна Раковського

1923