Правила життя
Правила
життя Стіва Джобса
Американський бізесмен Стів Джобс (24 лютого 1955 - 5 жовтня 2011). Піонер мікрокомп'ютерної революції 1970-1980-х років, засновник корпорації Apple, отримав широке визнання як винахідник, дизайнер і новатор в сфері IT-технологій, які мали визначальний вплив на індустрію.
5174
Правила життя
Найкращі люди ті, завдяки яким ти посміхаєшся найчастіше.

Працювати потрібно не 12 годин, а головою!

Не можна поєднати точки своєї долі, якщо дивишся вперед; з'єднати їх можна тільки ретроспективно. Так що треба вірити, що ці точки як-небудь, та з'єднаються в майбутньому. Треба у щось вірити - у свій кураж, призначення, карму, в що завгодно. Цей принцип ніколи мене не підводив і змінив все моє життя.

Я вірю, що якості людини визначаються її оточенням, а не спадковістю.

Ваш час обмежений, не витрачайте його, живучи іншим життям. Не попадайтеся на гачок віровчення, яке існує в думках інших людей. Не дозволяйте поглядам інших заглушати свій власний внутрішній голос. І дуже важливо мати мужність слідувати своєму серцю і інтуїції. Вони так чи інакше вже знають, що ви дійсно хочете зробити. Все інше - другорядне.

Дизайн - це не те, як предмет виглядає, а те, як він працює.

Креативність - це просто створення зв'язків між речами. Коли творчих людей запитують, як вони щось зробили, вони відчувають себе трохи винуватими, тому що насправді вони не зробили нічого, а просто змогли зв'язати різні шматочки свого досвіду і синтезувати щось нове. Це відбувається тому, що вони пережили й побачили більше, ніж інші, або тому, що вони більше про це міркують.

Краще бути піратом, ніж служити у флоті.

Я можу звільнити людину, а потім подзвонити їй, щоб обговорити якийсь проект чи знову найняти її. Минуле мене не хвилює, важливе лише сьогодення.

Немає такого поняття, як успішна людина, яка жодного разу не оступилася і не допустила помилки. Є лише успішні люди, які допустили помилки, але потім змінили свої плани, грунтуючись на цих самих помилках. Я якраз один з таких хлопців.

Половина того, що відрізняє успішних людей від невдах, - це наполегливість.

Моя дівчина завжди сміється під час сексу. Незалежно від того, що вона в цей час читає.

У мене було багато різних жінок, але кращими завжди виявлялися мої власні дружини.

Бути найбагатшою людиною на кладовищі для мене не має значення. Лягати спати і говорити собі, що зробив дійсно щось прекрасне, - ось що має значення!

Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, везучий і не думає постійно про гроші.

Я - один з небагатьох людей, який знає, що таке втратити чверть мільярда доларів за рік. Це дуже добре формує особистість.

Немає сенсу наймати тямущих людей, а потім вказувати, що їм робити. Ми наймаємо людей, щоб вони казали, що робити нам.

Іноді життя б'є вас по голові цеглою. Не втрачайте віри. Я переконаний, що єдина річ, яка допомогла мені продовжувати справу, було те, що я любив свою справу.

Я б обміняв усі свої технології на зустріч з Сократом.

Лідера від наздоганяючого відрізняє новаторство.

Ніхто не хоче вмирати. Навіть люди, які хочуть потрапити на небеса, не хочуть помирати. І все одно, смерть - пункт призначення для всіх нас. Ніхто ніколи не зміг уникнути її. Так і має бути, бо смерть, напевно, саме найкращий винахід життя. Вона - причина змін. Вона очищає старе, щоб відкрити дорогу новому.

Думка про те, що я скоро помру, - найважливіший інструмент, який допомагає мені в житті приймати складні рішення. Тому що все інше - чужа думка, вся ця гордість, весь цей страх збентеження або провалу - усі ці речі падають перед лицем смерті, залишаючи лише те, що дійсно важливе. Пам'ять про смерть - кращий спосіб уникнути думок про те, що у вам є що втрачати. Ви вже нічим не скуті. У вас більше немає причин не йти на заклик свого серця.

Я прийшов до вершини успіху в бізнесі. В очах інших моє життя було символом успіху. Однак, крім роботи у мене було мало радості в житті. Зрештою, моє багатство - це не більше, ніж факт, до якого я вже звик. На даний момент, лежачи на лікарняному ліжку і згадуючи все своє життя, я розумію, що всі похвали і багатство, якими я так пишався, стали чимось незначним з наближенням неминучої смерті.

Якщо ви щодня живете так, як ніби він останній, коли-небудь ви виявитеся праві.

Онлайн-тест ЗНО з історії України
Онлайн-тест ЗНО з історії України

Дивіться також

Джон Девісон Рокфеллер

1839 - 1937

Перший цифровий комп'ютер

14 червня 1951

Комп'ютерна миша Дугласа Енгельбарта

9 грудня 1968

Комп'ютерна миша Дугласа Енгельбарта

9 грудня 1968

Перший iPhone

9 січня 2007

Перший iPad

3 квітня 2010
Онлайн-тест ЗНО з історії України