Фотоісторії
1 липня 1956 року. Відомий письменник Артур Міллер і кінозірка Мерилін Монро познайомилися в 1951 році і одружились 29 червня 1956 року, після короткотривалого шлюбу Монро з бейсболістом Джо Дімаджио і розлучення Міллера. Реєстрація шлюбу пройшла без гостей і фотографів, за присутності лише двох свідків. Весілля відбулось за два дні за єврейською традицією у штаті Нью-Йорк.
Фото © Milton Greene
4 липня 1956 року. На фото — невдовзі після одруження пара їде в штат Коннектикут, звідки Міллер родом. Їх шлюб тривав п'ять років і розпався за 19 місяців до самогубства Монро, можливо, після того як вона знайшла записник, в якому Міллер написав, що його одруження було помилкою.
Фото © Paul Schutzer/Getty Images
4 липня 1956 року. Страждаючи від нездатності народити і невдалого шлюбу, Монро пристрастилась до барбітуратів, а Міллер захопився австрійським фотографом Інге Морат, котру зустрів на зйомках стрічки «Неприкаяні», сценарій до якого Міллер написав спеціально для Мерилін Монро. 17 лютого 1962 року Морат і Міллер одружились, а в ніч на 5 серпня Монро була знайдена мертвою у себе вдома в Лос-Анжелесі. У 1987-у, 72-річний Міллер в інтерв'ю заявив, що саме різниця між ними, принаймні на початку, зблизили його з Монро, хоча вони ніколи не були близькими одне одному людьми.
Фото © Paul Schutzer/Getty Images
Артур Міллер і Мерилін Монро
3154
Культура і мистецтвоОсобистостіНовітня історія Холодна війнаАмерика

Дивіться також

Зірка Мерилін Монро

7 квітня 1952

Самогубство Мерилін Монро

5 серпня 1962