Цей день в історії
сьогодні
Заголовки
arrow_right
Хронологія
Рубрики
Регіони
всі статтінові статтіпопулярні статтівипадкова стаття
Правила життя
Подкасти
ЗНО
Ще
arrow_right
Моя історія
Підтримати
Цей день в історії
menu
toggle_off
Перша кругосвітня піша подорож
4216
Січень 1972 року. 20 червня 1970 року брати Девід і Джон Кунст з містечка Васека (штат Міннесота) вирушили у пішу кругосвітню подорож, яка завершилась 5 жовтня 1974 року. Під час перебування в Афганістані від рук бандитів загинув Джон, а Девід був поранений і продовжив подорож з іншим братом Пітером. На фото - Девід Кунст в Ірані.
Фото © David Kunst
1971 рік. До Європи Девід і Джон Кунст добрались з Нью-Йока пароплавом і продовжили подорож півднем Європи - в Монако вони зустрічались із принцесою Грейс, в Італії - з Туром Хеєрдалом. На фото - Пітер і Девід (справа) Кунст у Венеції.
1974 рік. В Австралії поблизу міста Перт здох мул Кунстів і довезти їх візок допомогла шкільна вчителька Дженні Семюел, з якою Джон одружився наступного року. На честь першої задокументованої кругосвітньої подорожі губернатор Міннесоти оголосив 21 лютого (день, коли загинув Джон) Днем братів Кунст, а в 2004 році в їх рідному містечку зявилась памятна табличка "Каледонія - Місце народження мандрівників Девіда, Пітера та Джона Кунстів, які обійшли Землю".
Людина і суспільствоРозваги і дозвілля Інтербелум Наш час Латинська АмерикаАзія

Дивіться також

Архітектура і будівництво
Емпайр Стейт Білдінг

arrow_upward