Фотоісторії
Серпень 2014 року. Більше 3000 людей загинули і більше 7000 осіб заразилися в Західній Африці на лихоманку Ебола під час, найстрашнішої з епідемій, що були зафіксовані з моменту виявлення хвороби в 1976 році. На фото — ліберійський солдат із загону спеціального призначення силою примушує жительку передмістя Вест-Пойнт столиці Монровії пройти процедуру карантину для підозрюваних у зараженні вірусом Ебола.
Фото © John Moore/Getty Images
19 серпня 2014 року. Десятилітній хлопчик лежить у нетрях передмістя Монровії, покинутий родичами після того як його мати померла 13 серпня від невстановленої хвороби.
Фото © John Moore/Getty Images
Серпень 2014 року. Люди в очікуванні можливості попасти в шпиталь, відкритий організацією "Лікарі без кордонів" для хворих або підозрюваних на захворювання лихоманкою Ебола.
Фото © John Moore/Getty Images
Серпень 2014 року. Похоронна бригада ліберійського міністерства здоров'я проводить дезинфекцію тіла померлої у місті Монровія, де вірус Ебола набув катастрофічного поширення.
Фото © John Moore/Getty Images
Серпень 2014 року. Похоронна бригада міністерства охорони здоров'я вантажить тіла померлих від вірусу Ебола на вогнище для спалення у місті Маршалл.
Фото © John Moore/Getty Images
Вірус Ебола в Ліберії
1954
Людина і суспільствоНовітня історія Наш часАфрика

Дивіться також

Незалежність Ліберії

26 липня 1847

Епідемія лихоманки Ебола

19 березня 2014