Фотоісторії
Початок перемовин у Мюнхені
29 вересня 1938 року. Британський прем'єр сер Невілл Чемберлен (крайній зліва на передньому плані), прем'єр Франції Едуард Даладьє, канцлер Німеччини Адольф Гітлер і прем'єр Італії Беніто Муссоліні напередодні підписання угоди, за якою Чехословаччина повинна була поступитись Німеччині прикордонною Судетською областю, населеною в основному етнічними німцями.
Мюнхенська угода
30 вересня 1938 року. Британський прем'єр сер Невілл Чемберлен (крайній зліва) і канцлер Німеччини Адольф Гітлер обмінюються рукостисканням після підписання угоди, за якою Чехословаччина повинна була поступитись Німеччині прикордонною Судетською областю, населеною в основному етнічними німцями. Поруч з Гітлером — перекладач Пауль Шмідт; поряд з Чемберленом — посол Великобританії Невіл Гендерсон.
Фото © AP Photo
Кастро і Хрущов в Грузії
Травень 1963 року. Протягом свого сорокаденного візиту до СРСР Фідель Кастро відвідав багато міст країни, фабрик, заводів, гуляв Москвою без охорони, першим з іноземців піднявся на Мавзолей і навіть отримав звання Героя Радянського Союзу. На фото — Фідель Кастро і Микита Хрущов у абхазькому селі Дуріпш Гудаутського району Грузії.
Два «Ролекса» Фіделя Кастро
1963 рік. Візит кубинської делегації у Москву почався 27 квітня 1963 року і тривав 40 днів. На зустрчі у Кремлі у Кастро на руці два «Ролекса». Це не бравада, а практичність — один з них показував час на Кубі, другий (моделі «Submariner») — у Вашингтоні (до 1964 року Гавана і Вашингтон знаходились у різних часових поясах) і Москві. Після реформи часових поясів у США, Кастро продовжував часом носити два годинники одночасно, щоб знати котра година в Гавані, Лондоні і Москві.
Фідель Кастро
1710
ОсобистостіНовітня історіяАмерика Латинська Америка