цей день
Заголовки
Хронологія
Теми
популярні статті
Регіони
нові статті
Правила життя
Фотоісторії
Ще
Моя історія
Підтримати
Правила
життя Стіва Джобса
2163
Найкращі люди ті, завдяки яким ти посміхаєшся найчастіше.
Працювати потрібно не 12 годин, а головою!
Не можна поєднати точки своєї долі, якщо дивишся вперед; з'єднати їх можна тільки ретроспективно. Так що треба вірити, що ці точки як-небудь, та з'єднаються в майбутньому. Треба у щось вірити - у свій кураж, призначення, карму, в що завгодно. Цей принцип ніколи мене не підводив і змінив все моє життя.
Я вірю, що якості людини визначаються її оточенням, а не спадковістю.
Ваш час обмежений, не витрачайте його, живучи іншим життям. Не попадайтеся на гачок віровчення, яке існує в думках інших людей. Не дозволяйте поглядам інших заглушати свій власний внутрішній голос. І дуже важливо мати мужність слідувати своєму серцю і інтуїції. Вони так чи інакше вже знають, що ви дійсно хочете зробити. Все інше - другорядне.
Дизайн - це не те, як предмет виглядає, а те, як він працює.
Креативність - це просто створення зв'язків між речами. Коли творчих людей запитують, як вони щось зробили, вони відчувають себе трохи винуватими, тому що насправді вони не зробили нічого, а просто змогли зв'язати різні шматочки свого досвіду і синтезувати щось нове. Це відбувається тому, що вони пережили й побачили більше, ніж інші, або тому, що вони більше про це міркують.
Краще бути піратом, ніж служити у флоті.
Я можу звільнити людину, а потім подзвонити їй, щоб обговорити якийсь проект чи знову найняти її. Минуле мене не хвилює, важливе лише сьогодення.
Немає такого поняття, як успішна людина, яка жодного разу не оступилася і не допустила помилки. Є лише успішні люди, які допустили помилки, але потім змінили свої плани, грунтуючись на цих самих помилках. Я якраз один з таких хлопців.
Половина того, що відрізняє успішних людей від невдах, - це наполегливість.
Моя дівчина завжди сміється під час сексу. Незалежно від того, що вона в цей час читає.
У мене було багато різних жінок, але кращими завжди виявлялися мої власні дружини.
Бути найбагатшою людиною на кладовищі для мене не має значення. Лягати спати і говорити собі, що зробив дійсно щось прекрасне, - ось що має значення!
Звичайно, існують люди, для яких гроші понад усе. Зазвичай це люди, які ніколи не стануть багатими. Тільки той досягає багатства, хто талановитий, везучий і не думає постійно про гроші.
Я - один з небагатьох людей, який знає, що таке втратити чверть мільярда доларів за рік. Це дуже добре формує особистість.
Немає сенсу наймати тямущих людей, а потім вказувати, що їм робити. Ми наймаємо людей, щоб вони казали, що робити нам.
Іноді життя б'є вас по голові цеглою. Не втрачайте віри. Я переконаний, що єдина річ, яка допомогла мені продовжувати справу, було те, що я любив свою справу.
Я б обміняв усі свої технології на зустріч з Сократом.
Лідера від наздоганяючого відрізняє новаторство.
Ніхто не хоче вмирати. Навіть люди, які хочуть потрапити на небеса, не хочуть помирати. І все одно, смерть - пункт призначення для всіх нас. Ніхто ніколи не зміг уникнути її. Так і має бути, бо смерть, напевно, саме найкращий винахід життя. Вона - причина змін. Вона очищає старе, щоб відкрити дорогу новому.
Думка про те, що я скоро помру, - найважливіший інструмент, який допомагає мені в житті приймати складні рішення. Тому що все інше - чужа думка, вся ця гордість, весь цей страх збентеження або провалу - усі ці речі падають перед лицем смерті, залишаючи лише те, що дійсно важливе. Пам'ять про смерть - кращий спосіб уникнути думок про те, що у вам є що втрачати. Ви вже нічим не скуті. У вас більше немає причин не йти на заклик свого серця.
Я прийшов до вершини успіху в бізнесі. В очах інших моє життя було символом успіху. Однак, крім роботи у мене було мало радості в житті. Зрештою, моє багатство - це не більше, ніж факт, до якого я вже звик. На даний момент, лежачи на лікарняному ліжку і згадуючи все своє життя, я розумію, що всі похвали і багатство, якими я так пишався, стали чимось незначним з наближенням неминучої смерті.
Якщо ви щодня живете так, як ніби він останній, коли-небудь ви виявитеся праві.
Американський бізесмен Стів Джобс (24 лютого 1955 - 5 жовтня 2011)


20 ТИСЯЧ СЛІВ

чужомовного походження

Дивіться також

© 2001-17 Володимир Лук'янюк
Про


Наверх